Honza

Vystudovaný kuchař, který své řemeslo mimo jiné rozvíjel v Anglii a několika známých restauracích. Nejšťastnější je, když má při práci volnou ruku a může neustále vymýšlet a tvořit něco nového. Tak tomu bylo i v Hospůdce u Štěpána, kde působil jako šéfkuchař, a kde také vznikly jeho první sirupy.

Míša

Bývalá profesionální sportovkyně s vášní ke gastronomii. Věčná optimistka, neposeda a Honzova pravá ruka. Milovnice přírody, severu a jednoduchosti.

Honza & Míša

 

Tak vznikla společná cesta, na které spolu vytváříme ty nejlepší sirupy – Naše sirupy.

 

Naše sirupárna je postavená na jednoduchých principech, vyrábět sirupy tou nejšetrnější formou a s respektem k přírodě. Milujeme práci s přírodními surovinami a líbí se nám proces vzniku nových příchutí, ať už jde o bylinky, ovoce, čaje nebo medové víno. Příroda nám dává vše, co doopravdy potřebujeme … a taková práce nikdy neomrzí.

 

 

 

 

Naše cesta

Bavíme se vymýšlením nových kombinací chutí a zkoušením různých metod

a postupů přípravy, a tak naší nabídku neustále rozšiřujeme.

Do budoucna plánujeme mít svůj vlastní statek, na kterém budou mít

své místo byliny, ovocné stromy, keře a včely. Tím se pomyslný kruh uzavře

a všechny kroky výroby budeme mít ve svých rukách.

Prozatím nás ze své zahrádky zásobuje naše bylinkářka Marie,

ovoce odebíráme ze sadů na Prachaticku.

Naše včely

Když se nevěnujeme výrobě sirupů, pečujeme o naše včelstva v jižních Čechách. Včely máme umístěné v půvabné krajině jindřichohradecka, v ideálním prostředí na okraji lesa, kde mají skvělé podmínky pro život i práci.

Uvědomujeme si, důležitost včel a jejich nenahraditelnou úlohu v přírodě, a proto vám chceme ukázat kvalitu  a  rozmanitost včelích produktů.

 

Staň se naším dvorním bylinkářem

 

Důležitou součástí našich sirupů jsou kvalitní    a čerstvé suroviny. Jelikož se naše výroba neustále rozrůstá, hledáme pěstitele, který by se stal naším dodavatelem bylinek. Takového, který dělá svou práci s láskou a úctou k přírodě a který by dokázal pokrýt naší produkci. Pokud máš rád bylinky, víš jak o ně pečovat a vlastníš půdu pro pěstování…

Kontaktuj nás